Teknenin adı nedir?

Teknemizin adı Bella Bosphorus’tur. Teknemiz tamamen bize ait olup, tarafımızca işletilmektedir. 24.5 metre uzunluğundadır. Fotoğraflar için lütfen tıklayın. Tekne Galeri

12 kişiye kadar olan daha küçük gruplarınız için, daha küçük tekneler de organize ediyoruz. Böyle bir talebiniz olursa lütfen mail gönderiniz.

Tur esnasında teknede bizden başkası olacak mı?

Hayır, turlarımız özel olarak düzenlenir. Sadece siz, misafirleriniz ve turunuz boyunca size eşlik edecek olan ekibimiz teknede olacak.

Misafir bilgilerinin gizliliğine saygı gösteriliyor mu?

Evet. Servis elemanlarımız ve diğer tüm çalışanlarımız, her tarzda ve statüde misafiri ağırlama konusunda tecrübeli ve alışkınlardır. Profesyonel ve dikkatli personelimiz siz teknede olduğunuz süre boyunca dikkat çekmeden sadece ihtiyacınız olduğunda ulaşılabilir durumda olacaklardır. Mahremiyete dikkat etmek, sunduğumuz hizmetin önemli bir parçasıdır.

Tur ücretleriniz ne kadar?

Organizasyonunuz ne olduğu, kişi sayısı ve özel istekleriniz doğrultusunda uygun bir fiyat teklifi tarafınıza sunulacaktır. Bşlangıç olarak, bize email atabilir veya, sitemizde yer alan “Teklif Alın” formunu doldurabilirsiniz. Taleplerinize ve sorularınıza deneyimli ekibimiz en kısa sürede yanıt verecektir.

Özel tekne turu tam olarak nedir?

Özel tekne turu; lüks teknemizde sadece size ve misafirlerinize için düzenlenen, parti, organizasyon, kutlama ve benzeri davetleri gerçeklerştirebileceğiniz bir turdur. Organizasyonlarınız için eşsiz bir mekan, çeşitli yeme-içme imkanları, profesonel servis, eğitimli kaptan ve gemi ekibi sunmaktayız.

Tur boyunca iki kıta arasında seyir ederken, Çırağan, Dolmabahçe ve Beylerbeyi Sarayları, Boğaz Köprüleri, Anadolu ve Rumeli Hisarları gibi, Boğaz’ın tarihi yapılarını göreceksiniz.

Özel tur denmesinin bir diğer sebebi de, menü seçeneklerinden, tekneye biniş ve iniş noktalarına kadar tamamen sizin isteklerinize özel olarak organize edilmesidir. Yani, turun ne zaman başlayacağı, ne zaman biteceği, servis şekli vs. gibi tüm şartlar sizin için özel olarak ayarlanmaktadır.

İstekleriniz doğrultusunda, çiçek süsleme, fotoğrafçı, müzik, dansöz gibi pek çok seçenek ile de size hizmet veriyoruz. Özel tekne turu, parti, özel günler, aile toplantıları, kurumsal toplantılar, konferans, seminer, akşam yemekleri, gezi, eğitim toplantıları gibi pek çok alan için uygundur.

Teknede bir organizasyon yapmak zor mudur?

Profesyonel ekibimiz size organizasyonunuzu planlamada başından sonuna kadar yardımcı olacaktır. Devamlı ulaşılabilir olan ekibimiz sorularınıza en kısa zamanda yanıt vererek planlamanızı en kısa ve sorunsuz şekilde tamamlamanızda destek olacaklardır. Aynı zamanda herşey dahil paketlerimiz ile de istekleriniz için uygun olabilecek seçenekler sunarak işinizi kolaylaştırmaya çalışmaktayız.

Teknenizin organizasyonum için doğru seçenek olduğunu nereden anlayabilirim?

15 yıldır turizm ve tekne endüstrisi içerisinde yer alan ekibimiz ile birlikte, hem turizm profesyoneli hem de tekne sahibi olarak, teknemizin hem bireysel hem de kurumsal organizasyonlarınız için son derece uygun olduğunu söyleyebiliriz. Organizasyonunuzu planlarken tecrübelerimiz ile size destek olmak ve tüm isteklerinize yanıt vermeye çalışarak her aşamanın daha kolay sonuçlanmasını sağlayabiliriz. Aynı zamanda teknemizi görmek isterseniz bir memnuniyetle inceleme gezisi düzenleyebiliriz.

Tüm detaylara dikkat ediliyor mu?

Bella Bosphorus’ta bir organizasyon planlamak oldukça kolaydır. Yüksek kalite ürünler ile yüksek kalite hizmet sunulmaktadır. Ekibimiz, tekneyi isteklerinize uygun olarak hazırlamakta ve servis yapmaktadır.

Bizim yönlendirmemiz ile size işin sadece eğlence kısmı kalacak. Eğer farklı olarak herhangi bir isteğiniz olursa, çekinmeden paylaşabilirsiniz. Tüm istekleriniz için çözüm üretmeye çalışacağız.

Teknenizde genellikle ne tarz organizasyonlar düzenleniyor?

Tekne organizasyonları, şık davetlerden arkadaş toplantılarına kadar pek çok tarzda organizasyon için uygundur. 15 yıldan fazladır, kurumsal davetler, lansmanlar, toplantılar, seminerler, düğün, kutlama, gala geceleri, tanıtımlar, mezuniyet partileri gibi pek çok davet ve organizasyon tecrübemiz var. Yani karada yapılabilen tüm organizasyonları teknemizde daha çekici ve değişik bir ortamda düzenleyebiliyoruz.

Turlar ne kadar sürüyor?

Turlarımız genel olarak 2 saatlik kısa gezinti ve kokteyl, 3-4 saatlik yemekli turlardan oluşmaktadır. Talebiniz doğrultusunda daha uzun saatler için de tur düzenleyebiliriz.

Turlar nerede gerçekleşiyor?

Turlarımız Boğaz, Adalar ve Karadeniz kısmına kadar düzenlenmektedir.

Ne tarz yemek servis ediliyor?

Teknemizde sunulan yemek, karada bulunan en iyi restaurantlardan farksızdır. Menülerimiz yenilikçi Türk mutfağından taze ve gurme içerikli örnekler sunmaktadır. Popüler olarak, açık büfe, oturmalı düzen kokteyl, öğle yemekleri, brunchlar ve akşam yemekleri düzenlenmektedir.

Kendi aşçımı veya servis elemanlarımı getirebilir miyim?

Teknemiz son teknoloji ve profesyonel ekipmanlarla dolu bir mutfağa, executive şef e ve tecrübeli ve eğitimli servis elemanlarına sahiptir. Servis esnasında oluçabilecek karışıklıkları önlemek için servis ve sunum genellikle kendi tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak isteklerinizi karşılamak adına, özellikle düğün pastası, cupcake vs gibi servisler için servis elemanlarınız veya profesyonel çalışanlar da kabul edilebilir. Talepleriniz için lütfen irtibata geçiniz.

Ne kadar önceden rezervasyon yaptırmalıyım?

Teknemiz müsait olduğu sürece, istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Ancak istediğiniz tarihten ne kadar önce yaptırırsanız müsaitlik bulma şansınız o kadar artar. Teknenin uygunluğuna bağlı olarak kısa bir süre opsiyon şansı da tanımamız mümkün.

Haftasonları ve tatil günleri en yopun günler olup uygunluk bulmanız daha zor olabilir. Bella Bosphorus belli bir zaman için kiralandıysa, tekne, tur öncesi ve sonrası da gerekli hazırlıklar nedeniyle müsait olmayacaktır.

Teknenizde bir organizasyon yapmak kaça mal olur?

Maliyet pek çok faktöre bağlıdır. Bunlar, tur süresi, kişi sayısı, alınan yemek paketi ve ek özel istekler gibi sıralanabilir. Tüm aşamalarda size yardımcı olarak maliyeti minimum da tutmaya özen gösteriyoruz ve siz de planlamalar bittiğinde lüks bir yatta organizasyon yapmanın ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz.

Misafirlerimi konakladıkları otelden tekneye nasıl ulaştırabilirim?

Bella Bosphorus, İstanbul’un merkezi noktalarından hareket edebilmektedir. Four Seasons Bosphorus, Çırağan gibi bazı otellerin kendi iskeleleri bulunmakta ancak diğer oteller için de bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde en uygun hareket iskelesi belirlenerek otelden misafirlerinizin transferini sağlayabiliriz.

Organizasyon da kullanabileceğim servis sağlayıcılarım ne zaman teknede olmalı?

Kullanacağınız herhangi bir servis elemanı, müzisyen turdan 1-2 saat öncesinde teknede olması yeterli, gerekirse çok daha önceden de tekneye gelebilirler. Ancak, teknenin başka bir turda olma ihtimaline karşın servis sağlayıcınızın ofisimizle koordine olarak kesin bir zaman belirlenmesi gerekmektedir.

Teknede sigara yasak mı?

Kapalı alanda sigara içmek teknemizde de yasaktır. Ancak teknenin açık alanlarında sigara içebilirsiniz.

Tekne denize açılmadan organizasyon yapabilir miyim?

İstanbul Boğaz’ının güzellikleri ile dolu bir tur hizmetimizin en büyük parçası ancak dilerseniz tekne açılmadan da organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yağmurlu havada tur düzenleniyor mu?

Kesinlikle. Teknemiz tamamen klimalı ve merkezi ısıtmalı bir salona sahiptir. İstanbul Boğazı genel olarak yıl boyunca tekne turuna müsaittir, ancak çok özel durumlarda kaptanın kararı doğrultusunda havaya bağlı olarak tur düzenlenmeyebilir. Yolcuların güvenliği bir numaralı önceliğimizdir.

Klasik bir tekne turunda fiziksel olarak rahatsız olma ihtimali var mı?

Tekne turları özellikle sakin sularda yapılmaktadır ve Boğaz suları oldukça sakindir. Teknemiz de fazlasıyla stabil bir yapıya sahiptir. Özel olarak tüm hava koşullarına uygun olarak inşa edilmiştir.

Nikahımı karada gerçekleştirip düğün için tekneyi organize edebilir miyiz?

Evet. Nikahınız kıyıldıktan sonra teknemizde düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Hem nikah hem de düğün teknede yapılabilir mi?

Kesinlikle. Düğün ve nikahı aynı mekanda yapmak hem siz hem de misafirleriniz için çok daha az stresli ve sıkıntısız olacaktır. Profesyonel ofis ekibimiz tüm detaylar konusunda size yardımcı olacaktır.

Düğün esnasında yağmur yağarsa ne yapacağız?

Teknemizin büyüklüğü ve stabilitesi yağmurlu havalarda da rahat bir tur imkanı sağlamaktadır. Bu gibi durumlarda, açık alanda yapılacak organizasyonu büyük pencereli ve klimalı olan kapalı salonumuza alabiliriz.

Pasta, fotoğrafçı, çiçekler ve diğer tüm detayları kendim mi ayarlamak zorundayım?

Bu seçenek tamamen sizin kararınız ile ilgili. İsterseniz ekibimiz sizin için ayarlayabilir, önerilerde bulunabilir ve sonucunda kararı yine siz verebilirsiniz.

Tekneye nasıl binebiliriz?

Teknemiz ön kısmında yer alan geniş binme ve inme alanına sahiptir. Aynı zamanda geniş merdivenlere ve yürüme alanları da mevcuttur. Teknemizin her katında rahat oturma alanları ile de ileri yaşa sahip misafirlerimiz için de oldukça uygundur.

Tekne de ne tür içecekler servis ediliyor?

Teknemiz de biri içerde biri dışarda olmak üzere 2 adet bar bulunmaktadır. Her iki barda da yerli ve yabancı bira, cin, viski, vodka, rom, brandy, raki ve şarap çeşitleri şişe veya kadeh olarak bulunmaktadır. Ayrıca kokteyller, meşrubat, meyve suyu, çay ve kahve servisimiz de mevcuttur.

Tercih edeceğiniz yeme-içme paketine göre sınırsız yerli içki, kokteyl, bar paketi gibi seçeneklerde olabilir ya da isteğiniz doğrultusunda misafirleriniz kendi içeceklerini teknede satın alabilir.

Catering ayarlamam gerekiyor mu?

Hayır. Tecrübeli ekibimiz ve executive şefimiz size pek çok çeşitli menü seçenekleri sunmaktadır. Tüm yiyecekler günlük taze yapılmakta ve size eşsiz bir yemek deneyimi sunmaktadır.

Yemekli bir turda ne tarz opsiyonlar sunuyorsunuz?

Oturmalı düzen, büfe ve yiyecek standları gibi pek çok opsiyon bulunmaktadır. Seçeceğiniz tur paketine göre istenilen ayarlama yapılabilir.

Özel yiyecek isteklerine yanıt verebiliyor musunuz?

Evet. Rezervasyon esnasında belirteceğiniz vejeteryan, diet yemek gibi özel yiyecek isteklerinizi karşılayabiliyoruz. Ancak son dakika değişikler hazırlık aşamasının uzun sürmesi nedeniyle istekleriniz karşılanamayabilir.

Özel istekleriniz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, ancak sunulacak ürünlerin uygunluğu mevsime göre değişiklik göstermektedir.

Catering sadece tekne üzerine ve tur saati boyunca hizmet vermektedir. Eğer bir tekne turu rezerve ettiyseniz ve catering i sonradan almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Herhangi bir sigortaya ihtiyacım olacak mı?

Misafirlerin, kendi kişisel seyahat ve sağlık sigortaları kendi sorumluluklarındadır. Profesyonel güvenlik ve genel mali sorumluluk sigortası sağlamaktayız.

Hangi tip ödemeleri kabul ediyorsunuz?

Ödemelerinizi banka transferi, visa mastercard veya AMEX kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz.

Rezervasyon yapmak için neler gerekli?

İmzalı sözleşme ve depozito rezervasyon için yeterli olacaktır. Gerekli tüm bilgiler size email yoluyla ulaştırılacaktır.

Rezervasyondan sonraki aşamalar nasıl gerçekleşiyor?

Depozito yatırarak rezervasyonunuzu teyit ettiğiniz an itibariyle size tüm detayları içerek konfirmasyon belgesi, acil durum telefon numarası ve istenirse proforma fatura gönderilmektedir.

Organizasyonunuz gerçekleşinceye kadar tüm aşamalarda size yardımcı olarak sorunsuz ve memnun ayrılacağınız bir akşam için yanınızda olacağız.

Boğaz Tekne Turu

Teknede Dügün

Teknede Toplantı

Teknede Yemekli Boğaz Turu